Přesná měřicí technika a optika

V našich přepravních ochranných obalech (CASE) se převážejí nebo přehledně a bezpečně skladují měřící a kalibrační přístroje, jako například optické multimetry, termovize, laserové nivelační přístroje, elektroměry, osciloskopy, revizní vybavení, teploměry, vlhkoměry a jiné měřící zařízení, případně celá škála laboratorního vybavení. Na měřící techniku a potřebné komponenty vyrábíme přesné zakázkové pěnové vložky. Přepravní obaly navrhujeme a vyrábíme i přímo pro práci z přepravního CASE (jako z funkčního obalu). Na Vaše přání lze integrovat i několik přístrojů najednou přímo do obalu (CASE) a vytvořit tak praktické mobilní pracoviště.

 Na fotografiích jsou ukázky realizací obalů (CASE) pro laserový nivelační přístroj, přesný měřící hranol, fotoaparát s citlivým objektivem, mobilní pracoviště v 19“ Racku s výsuvným dotykovým monitorem. Také přepravní ochranný obal (CASE) na kolečkách s teleskopickým držadlem pro přepravu mikroskopu a laboratorního vybavení.

Nářadí

Vaše nářadí bezpečně uložíme do našeho přepravního ochranného obalu (CASE). V našich přesně frézovaných pěnových vložkách bude vše prakticky a přehledně uspořádáno a snadno přístupno pro okamžité použití. 

Přepravní CASE s integrovanými šuplíky poskytuje ochranu, ale zároveň univerzálnost pro různá dílenská využití.

Mobilní pracoviště

Z našich přepravních ochranných obalů (CASE) vyrábíme i Mobilní pracoviště, jejich výhodou je rychlé rozložení, složení a tím ušetřený čas. Dokážeme navrhnout i vyrobit Mobilní pracoviště na míru dle Vašich potřeb. 

Pro transport bude vše bezpečně ochráněno, pro práci bude vše prakticky a rychle přístupné. Jsme schopni do Mobilního pracoviště integrovat i složité vybavení, rozkládací funkční prvky a jiné komponenty.

Drobné součásti, nebo mohutné příslušenství

Přepravní ochranné obaly (CASE) navrhujeme a vyrábíme nejen pro drobné mechanické komponenty, kde CASE slouží například jako pořadač, tak i pro rozměrné manipulátory vyšší hmotnosti v řádu stovek kilogramů. 

Správná koncepce nejen madel a koleček zaručuje snadnou manipulaci všem našim obalům.

Zvedací technika

Přepravní ochranné obaly (CASE) navrhujeme a vyrábíme také pro mobilní zvedací a manipulační techniku.

Na fotografiích je ukázka CASE pro elektrický řetězový naviják.

Scroll to Top