Auto součásti

V našich přepravních ochranných obalech (CASE) se převážejí, přehledně a vhodně skladují různé díly, komponenty a součásti, které je třeba spolehlivě ochránit.

Na ukázku zde máme CASE na rozebraný motor pro Škodu FABII Rally2 s frézovanou vložkou na CNC a vícevrstvým dělením pro dokonalý přehled o dílech. Dále přepravní ochranný obal (CASE) na turbodmychadla ve kterém se zasílají na repasování a nastavení.

Vyrábíme i přepravní ochranné obaly (CASE) na hlavy motorů, převodovky, brzdové soustavy, na kompletní agregáty, závodní volanty, celé motorky a choppery i zařízení co mají na sobě „miliony“ čidel…

Nářadí / měřící technika / Mobilní pracoviště

Přepravní ochranné obaly (CASE) jsou praktické a vyrábíme je na zakázku přesně dle Vašich požadavků, například na nářadí nebo i na celé zařízení měření geometrie kol. Dokážeme také vyrobit mobilní pracoviště dle Vašeho zadání.

Výhodou naší zakázkové výroby, je vyhovění Vašim potřebám a maximální ochraně. Pro Vaší měřící techniku dokážeme udělat přesné pěnové uložení, popřípadě lze přepravní ochranný obal (CASE) navrhnout a vyrobit přímo pro práci z přepravního obalu (jako funkční obal).

Scroll to Top