Vysoká ochrana na prvním místě

Naše firma THTcase.cz, vyrábí přepravní obaly z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízíme široký sortiment provedení. Proto můžeme nabídnout spolehlivou ochranu přepravovaného zařízení i vysokou nosnost v řádu stovek kilogramů.  

Přepravní obaly (CASE) vyrábíme s letitou profesní zkušeností celého našeho týmu. Vyvíjíme a konstruujeme v programu 3D SolidWorks, díky čemuž jsme schopni zasílat návrhy a modely pro konzultaci, případné úpravy a schválení. Pro dosažení maximální přesnosti a rychlosti používáme při výrobě CNC stroje.

Kvalitní materiály

Pro výrobu CASE používáme fóliované překližky o tloušťkách 6,5mm a 9mm. Jako prémiový materiál používáme překližku s PVC potahem i v různém barevném provedení. Také nabízíme speciální plastový materiál, kterým lze docílit nižší hmotnosti CASE.

Jsme jediní výrobci přepravních obalů v Evropě, kteří mají vlastní navržený tvar AL profilů pro různé optimalizace – například drážka pro krytí hlaviček nýtů u profilu 35mm. Jako výplňové materiály používáme tvrzené pěnové hmoty ve dvou tvrdostech, pro optimální ochranu lehčího nebo těžšího zařízení.

Tyto pěnové materiály také obrábíme na CNC strojích a jsme tak schopni vyrobit i jednorázovou zakázkovou vložku

Scroll to Top